«Буковина» зіграла з тернопільською «Нивою»: який результат матчу – трансляція

У сьомому турі першої ліги “Буковина” поступилася на виїзді “Ниві” (Тернопіль) з рахунком 0:1.

Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua, який стежив за перебігом матчу.

На початку була вперта боротьба. Тернополяни були більш “гострими”. Двічі загрожував воротам “Буковини” Ігор Гатала на 32-ій та 38-ій хвилинах.

Він бив зі штрафного, а потім з гри метрів з 13-ти. Наш воротар Віталій Чеботарьов рятував команду.

А потім виник прекрасний момент у “Буковини”. Наш найкращий бомбардир Василь Палагнюк вибіг на “побачення” з воротарем Максимом Механівим, але той врятував “Ниву”, відбивши м’яч.

А на 43-ій хвилині рахунок був відкритий. Була подача зліва. Ігор Гатала прийняв м’яч і низом спрямував його у ворота.

Після перерви точилася позиційна вперта і рівна боротьба.

Та в рамку воріт суперники не влучали. Гостроти попереду було мало. Та й захисники обох команд діяли надійно.

Запам’ятався хіба що удар тернополянина Олега Соколова на 72-ій хвилині з лінії штрафного майданчика. М’яч пролетів вище воріт.

Буковинцям не вдавалося зробити гостроту попереду. Арбітр показав кілька жовтих карток. Зокрема, буковинцям Василю Гакману і Артурові Новотрясову.

Зараз “Буковина” – на 7-му місці з восьми команд, має 4 очки після семи матчів. А в лідерах – “Полісся” (Житомир) – 19 очок, “Карпати” (Львів) – 15 очок, та “Епіцентр” (Дунаївці) – 13 очок.

Саме з “Епіцентром” – наступний матч Буковини. Він відбудеться 16-го жовтня на виїзді.