Тетерук заявив про готовність понести покарання через скандал із Кужель

Тетерук заявив про готовність понести покарання через скандал із КужельНародний депутат від \”Народного фронту\” Андрій Тетерук, якого \”Батьківщина\” звинувачує у тому, що він вдарив скляною пляшкою парламентську колегу Олександру Кужель, заявив про готовність співпрацювати зі слідством.
Прокуратура вже розпочала слідчі дії.

Під час засідання парламенту спікер Володимир Гройсман наголосив, що вимагатиме розслідування інциденту із Кужель та Тетеруком. Згодом до трибуни парламенту вийшли жінки-депутати, вимагаючи складання мандату Тетеруком.

Після цього слово надали народному обранцю від \”Народного фронту\”.

Тетерук заявив про готовність понести покарання через скандал із Кужель

Тетерук заявив про готовність понести покарання через скандал із Кужель

Фото нардепа Сергія Євтушка (\”Батьківщина\”) в Facebook.

Тетерук заявив про те, що вчора прокуратура розпочала слідчі дії за вказаним фактом і він готовий понести покарання, якщо його визнають винним.

\”Мені прикро, що сам інцидент став можливий. Вчора розпочалися слідчі дії прокуратури. Я відкрито і чесно розповів про все, що відбувалося до і після подій… Готовий співпрацювати зі слідчими. Дуже прошу всіх нардепів зберігати спокій… Я готовий понести покарання у разі своєї вини\”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, вчора, 5 листопада, прес-служба ВО \”Батьківщина\” повідомила, що заступник керівника фракції \”Народний фронт\” у Верховній Раді Андрій Тетерук вдарив по голові скляною пляшкою нардепа від \”Батьківщини\” Олександру Кужель. Інший нардеп Антон Геращенко повідомив, що перед тим, як отримати удар по голові, Кужель спробувала вдарити сумкою Тетерука.

У \”Батьківщині\” заявили, що бойкотуватимуть засідання парламенту, доки Тетерука не покарають.
Джерело: ТСН