Старша дочка глави Кремля Володимира Путіна – Марія Фаассен – любить кататися на мегаяхті і дружить з синами дипломатів.
Як пише видання The New Times, дочка Путіна живе у Москві на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США. В цьому будинку і раніше жили родичі перших осіб Радянського Союзу, а також відомі радянські полководці, вчені і професура МДУ. Вхід у будинок охороняють МВС та спецназ.
Їздить Марія на дорогому джипі з \”мигалкою\” і в оточенні охоронців.
Навчалася донька глави Кремля не під прізвищем батька. В студентські роки у МДУ її знали як Марію Воронцову. Її колишні однокурсники виклали в інтернеті чимало фотографій, зроблених з дівчиною в аудиторіях і на студентських вечірках.
Одна з колишніх студенток розповіла, що \”спочатку про Машу говорили, що вона дочка секретного конструктора ракет. Потім почалися чутки, що вона – дочка якогось багатого генерала\”.
Як свідчать фото, донька Путіна багато подорожує по світу, катається на дорогих яхтах і наймає за кордоном педагогів. Так, на мегаяхті класу люкс Aria в компанії подруг студентка Маша зробила круїз по Середземному морю з заходом у Монте-Карло, Італію, Францію, Іспанію та Нідерланди.
На інших викладених в мережу фотографіях та ж блондинка танцювала на костюмованому карнавалі в пивному барі в місті Маастрихт. А в Японії Марія, яку супроводжував перекладач з Голландії, брала уроки японської писемності та танців.
Далі Арія вступила на аспірантуру Ендокринологічного наукового центру МОЗ Росії. Науковим керівником Воронцової був академік Іван Іванович Дедов. Після цього в житті академіка почалися справжні дива: на безальтернативній основі Івана Івановича обрали президентом РАМН. Далі почали прискорено розбудовувати Інститут дитячої ендокринології, де була аспіранткою Воронцова.
Поки йшло будівництво інституту, Воронцова почала друкуватися в журналі \”Проблеми ендокринології\”, де головним редактором працював той же академік Дедов. У 2012 році Марія Воронцова разом зі старшим науковим співробітником ЕНЦ Марією Панкратовою опублікувала статтю \”Молекулярно-генетичні дослідження при ідіопатичній низькорослості\”.