Ольга Фреймут народила хлопчика

Особливий подарунок собі в День матері зробила Оля Фреймут. Друга дитина Фреймут з\’явилася на світ 8 травня. Назвали хлопчика Валерієм. Про це ведуча повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

Ольга Фреймут народила хлопчика

Сьогодні нарешті можу поділитися з вами сокровенним. Цієї суботи у Лаврі от. Мілентій охрестив нашого сина. Тепер у нього є персональний Янгол-Охоронець. Назвали хлопчика Валерієм.

Також Ольга розсекретила ім\’я коханого чоловіка і батька другої дитини. Ним став генеральний продюсер «Нового каналу» Володимир Локотко.

Батько – Володимир Локотко. Ми щасливі разом. Телебачення конкурентне, але я рада, що любов об\’єднує . Дякую всім, хто ці довгі місяці був поруч. Ваша любов така сильна, що я майже відчувала її на дотик. Усім бажаю радості материнства. Люблю вас…

Хрещеними батьками маленького Валерія стали – сестра Юлія Фреймут, яка \”постійно була поруч протягом всієї вагітності, була на наших зніманнях, дуже допомагає і дуже турботлива, а також друг батька дитини\”.

Прихильники зірки навперебій вітають її із хрестинами синочка та бажають малюку міцного здоров’я, а батькам – щастя та взаєморозуміння.

peredplata