«Брехуни, душогуби!»: в Чернівцях жінка облаяла Зеленського й Осачука – відео

У Чернівцях сьогодні, 2 жовтня, близько опівдня біля входу в готель на Центральній площі, де ночував президент Володимир Зеленський, зібралася група містян.

На відміну від взаємних помахів руками з чернівчанами вчора ввечері, сьогодні президента зустріли привітно не всі. Відео опублікував телеканал Чернівці у фейсбуці.

 

Так, коли Зеленський вийшов з готелю і прямував до авто, до нього підійшла жінка і розповіла про те, що її восьми дітям потрібне житло. Президент поцікавився, чи вона зверталась до місцевої влади, на що жінка відповіла, що все марно. Далі на відео видно, як хтось попросив у жінки копії документів, а президент рушив до автівки.

Вслід йому та іншим супроводжуючим, серед яких був голова Чернівецької ДА Сергій Осачук, почала кричати літня жінка.

“Ви брехуни, душогуби, страшні душогуби! В мене чоловік ковідом хворий. Ні один не повернув кошти, все за свої кошти, 30 тисяч гривень пішло на лікування”, – обурено викрикнула жінка.

Як відомо, далі президент відправився у Розтоки на будівництво зруйнованого повінню моста. Також він планує відвідати Новодністровську ГЕС. О 15.00 планується спілкування з пресою на території Центрального корпусу ЧНУ

peredplata