У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка”, знятої в Красноїльську

“Красна Маланка” – 90-хвилинна стрічка, що веде нас долями жителів румунського села Красна, яке знаходиться на території України. Вони готуються до свята Маланки, свята, яке є знаковою подією для кожного краснянина. Впродовж фільму герої розкривають усі деталі та значення цієї події у їхньому житті, демонструють своє ставлення до Маланки як метафори взаємозв’язку Людини та Природи, проявляючи тим самим власну етнічну самоідентифікацію. Народне карнавальне свято Маланки дає усвідомити єднання Людини та Природи, які у цих ритуалах стають одним цілим.

Компанія-виробник: Національна кіностудія імені О.Довженка
Дитстрибьютор: ТОВ «Директорія кіно»
Мова фільму: Українська, румунська, російська
Країна виробництва: Україна
ТРЕЙЛЕР ФІЛЬМУ

Прем’єрні покази фільму “Красна Маланка” відбудуться:

– 5 грудня – смт. Красна (Красноїльськ) Чернівецької області, місцевість де знімався фільм.
Зустріч із знімальною групою, та спілкування з глядачами.
До уваги журналістів із м. Чернівці: о 16.00 – збір біля Чернівецької облдержадміністрації, буде автобус на прем’єру та назад, після прем’єри – неформальне спілкування та фуршет.
Початок о 18.00
Вхід по запрошеннях.

6 грудня – м. Чернівці, кінопалац “Чернівці” (вул. Університетська, 10)
Перед прем’єрою буде представлений театралізований виступ маланкарів в автентичних костюмах з смт. Красна (Красноїльськ).
Початок о 19.00
Квитки – в касі кінотеатру.

6 грудня – м. Львів, Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)
Початок о 19.00.
Квитки – в касі Палацу Мистецтв.

7 грудня – м. Київ, Будинок Кіно (вул. Саксаганського, 6)
Перед показом фільму глядачам буде представлений незвичайний музично-театральний перформанс за участю маланкарів – жителів смт. Красна (Красноїльська) – у оригінальних маланківських костюмах.
Початок о 19.00.
Вхід по запрошеннях.

Новини Партнерів