Голосуймо за Хотин

Голосуймо за ХотинБуковинців закликають проголосувати за Хотинську фортецю та збільшити її шанси на перемогу в загальнонаціональній акції “7 чудес України: замки, фортеці палаци”

У місті Київ відбулося нагородження фіналістів загальнонаціональної акції “7 чудес України: замки, фортеці палаци”. Акція проходить за підтримки Фонду “Рідна країна”, Звання кращих виборюють фортифікаційні та замково-палацові комплекси України. За результатами регіональних презентацій та опитування сотні експертів у галузі туризму, архітектури, історії і культури визначено двадцять одного фіналіста акції. До їх числа увійшло 7 замків, 7 фортець та 7 палаців. У номінації “фортеці” за право називатись кращою змагається Хотинська фортеця. Серед її конкурентів – Кам’янець-Подільська, Чигиринська, Київська, Аккерманська, Меджибізька та Генуезька фортеці.
Остаточних переможців акції буде визначено шляхом експертного опитування та інтернет-голосування, яке триватиме до 1 грудня поточного року на сайті www.7chudes.in.ua. Хотинську фортецю знають не тільки в області, а й далеко за її межами. 2007 року вона стала одним і з семи чудес України. Участь у подібних акціях позитивно впливає на імідж Буковини і сприяє розвитку туристичної галузі регіону.

peredplata