В Чернівцях пройшла фотовиставка \”Благодійність крізь призму об’єктива\”

Фотовиставка під такою назвою відкрилася сьогодні у Чернівецькому обласному художньому музеї. Це експозиція з 40 кращих робіт, обраних переможцями у однойменному ІІ Всеукраїнському фотоконкурсі. Його проводив Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України у партнерстві з Програмою «Волонтери ООН». У Чернівцях же проведенням цієї виставки опікувалася Чернівецька міська рада і особисто секретар Віталій Михайлішин, інформує сектор інформації та зв\”язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

Новинкою цьогорічного конкурсу «Благодійність крізь призму об’єктиву» стали номінації «Волонтерство змінює світ» та «Благодійність очима дітей». Надзвичайно приємно відзначити, що у другій з них єдиною переможницею було визнано чернівчанку Діану Кулик з фотороботою «Бесіда» (фотостудія «Погляд» Клубу юних техніків «Кварц», викладач Микола Ємельянов). І ще одна робота нашої юної землячки Поліни Орлової «Добро у заході Сонця» також увійшла до числа 40 найкращих фоторобіт, що були представлені на цій виставці.

На відкритті виставки були присутні представники організаторів (Українського форуму благодійників та Національної спілки фотохудожників України), Чернівецького обласного художнього музею, Клубу юних техніків «Кварц» і, звісно ж, Чернівецької міської ради. Заступник голови Чернівецької міської ради Олександр Паскар, відкриваючи фотовиставку, зокрема, сказав: «Мені надзвичайно приємно сьогодні бути на цій виставці, бачити ці роботи, кожна з яких є, по суті, окремим витвором мистецтва. І тим більше приємно, що багато з цих робіт зроблені руками дітей, молодих людей. Це втілення світосприйняття нового покоління, і це прекрасно, що воно є таким щирим, відкритим, життєстверджуючим і сповненим доброти».

Тема благодійності постійно залишається в полі зору міської влади, наголосили присутні на відкритті представники міських благодійних організацій «Народна допомога» та Фонд «Милосердя». Його голова Сільва Тома, виступаючи на відкритті експозиції, закликала усіх її відвідувачів долучитися до доброї справи і пожертвувати посильну суму до виставленої тут скриньки зі збору коштів на лікування 14-річної Наталки Урсулян, яка потребує термінової операції на нирках.

peredplata