У Чернівцях відбувся допрем’єрний показ документального фільму про Квітку Цісик

У Чернівцях відбувся допрем’єрний показ документального фільму про Квітку Цісик4 квітня о 15.00 у малому залі кінотеатру «Чернівці» відбувся допрем’єрний показ фільму виробництва телеканалу «Інтер» про Квітку Цісик. Такий показ документального проекту про відому американку українського походження відбувався одночасно в один день у семи містах України: Києві, Львові, Луганську, Одесі, Тернополі, Івано-Франківську та Чернівцях. Дата вибрана невипадково, адже саме 4 квітня 2013 року Квітці Цісик мало б виповнитись 60 років, але через хворобу вона передчасно пішла з життя.

Покази фільму крім вшанування пам’яті співачки, яка виконувала такі захоплюючі та зачаровуючі пісні, мають за мету зібрати кошти на пересувний мамограф, апарат, що діагностує захворювання раку молочної залози.

У Чернівцях показ організувала скаутська організація «Пласт НСОУ». Також із Києва приїхав Іван Крутоус, представник телеканалу ІНТЕР, який і привіз фільм.

У «маленькому Парижі» знайшлось чимало поціновувачів цього сильного голосу маленької жінки. Зібралось багато бажаючих потрапити на показ, тому влаштували 2 сеанси, щоб усі люди, навіть ті, хто прийшов без запрошення, змогли переглянути фільм до прем’єри. Перегляд фільму не залишив байдужим нікого з присутніх.

Загалом фільм побачило близько 130 чоловік. Глядачі які прийшли із запрошенням, безкоштовно отримали диск з альбомом «Два кольори» та буклет із біографією Квітки Цісик.

Про це повідомляє прес-служба Станиці Чернівці НСОУ – ПЛАСТ.

Новини Партнерів