Перед судом постане буковинець за несплату аліментів у сумі понад 36 тисяч гривень

Дізнавачі поліції провели досудове розслідування та зібрали достатню кількість доказів ухиляння чоловіка від виконання рішення суду. Відповідно до чинного законодавства порушнику загрожує виконання громадських робіт, або обмеження волі на строк до двох років.

До поліції звернулася 28-річна жителька Чернівецького району і повідомила, що колишній чоловік упродовж тривалого періоду часу не виплачує аліменти на утримання їхніх двох дітей.

Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що відповідно до рішення суду, 33-річний житель села Черепківці, повинен був виплачувати заявниці аліменти на утримання їхньої 3-річної доньки та 8-річного сина до досягнення ними повноліття.

Чоловік знав про встановлене судом зобов’язання, однак сплачував аліменти не в повному обсязі, а з січня 2022 взагалі не сплачував. Загалом порушник заборгував жінці понад 36 тисяч гривень.

Дізнавачі поліції під процесуальним керівництвом Глибоцького відділу Чернівецької окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 164 (Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей) Кримінального кодексу України. Також правоохоронці склали обвинувальний акт і направили його до суду для розгляду.

Джерело: відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

peredplata