Руслан Запаранюк про санкції щодо Чернівецького “Машзаводу” та заборгованість по зарплаті

Під час пресконференції  начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк повідомив  про те, що працівникам ТОВ «Машзавод» виплатили заборгованість по заробітній платі, а питання щодо санкцій, які наклали на компанію, на постійному контролі ОВА.

«Це ТОВ входить до п’яти найбільших платників податків Чернівецької області. Через накладення на підприємство санкцій до державного бюджету за 4 квартал цього року може не надійти близько 10 млн грн податків, а місцевого – понад 4 млн грн. З проханням переглянути підстави включення «Машзаводу» до санкційного списку звернувся до Першого віцепрем’єр-міністра — Міністра економіки України Юлії Свириденко та секретаря РНБО Олексія Данілова», – сказав начальник ОВА.

«Ми усвідомлюємо важливість роботи такого підприємства, тому активно працювали у цьому напрямку. Незабаром буде нова інформація щодо санкцій для «Машзаводу». Обов’язково її повідомимо», – наголосив Руслан Запаранюк.

Нагадаємо, цьогоріч 19 жовтня ТОВ «Машзавод» потрапило до санкційного списку РНБО. Його роботу обмежили на 5 років. Впродовж цього періоду підприємство не зможе здійснювати торговельні операції та виводити капітал за межі України, будуть припинені всі укладені ним угоди, проєкти та промислові програми, а також діятиме заборона на передання прав інтелектуальної власності.

peredplata