Переказ грошей з-за кордону в Україні видаватиметься в тій же валюті

Переказ грошей з-за кордону в Україні видаватиметься в тій же валютіЗапровадження Національним банком України правила обов\’язкової конвертації в гривню валютних переказів по Україні не вплине на порядок виплати переказів, відправлених з-за кордону. Про це повідомив керівник бізнесу \”Платежі та перекази\” ПриватБанку Михайло Рогальський.

\”Українські банки, як і раніше, виплачують валютні перекази з-за кордону в тій же валюті, в якій був відправлений переказ, або в гривнях за бажанням клієнта\”, – уточнив Михайло Рогальський. Повідомляє ПриватБанк Чернівці.

За його словами, введені постановою НБУ № 365 певні обмеження на розрахунки у валюті України стосуються виключно операцій з валютними рахунками і картами, а також переказу грошей на території країни. Перекази всередині України можна відправити у валюті, але виплачений або зарахований на рахунок клієнта такий переказ буде у гривні. Конвертація валюти проводиться за курсом обміну валют, чинним на момент зарахування у відділеннях банку.

Новини Партнерів