Чернівецькі «спрощенці» перерахували до бюджету 43 мільйони

Платники єдиного податку – юридичні особи та приватні підприємці протягом цього року сплатили до бюджету 43,0 млн. грн., що на 12,4 млн. грн., або більш ніж на 40% більше, ніж минулоріч. Про це повідомляє інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях.

Приватні підприємці перерахували до скарбниці 31,1 млн. грн., що на 9,1 млн. грн. більше минулорічних показників; надходження від спрощенців – юридичних осіб цього року зросли на 3,3 млн. грн. і складають 11,9 млн. грн.

Наразі на обліку в ДПІ у м. Чернівцях на спрощеній системі оподаткування перебувають 11252 фізичні особи – підприємці та 1660 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб. При цьому, найбільш чисельною серед «спрощенців» залишається ІІ група платників єдиного податку.
Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що з 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відтепер Міндоходів прийматиме та оброблятиме звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на його адресу потрібно надавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

Міністр Олександр Клименко доручив організувати процес переходу таким чином, щоб платники єдиного внеску не відчули жодних незручностей від зміни адміністратора.

«Міністерство провело всю необхідну технічну та організаційну підготовку, щоб для підприємців цей процес був максимально комфортний. Ми плануємо вдосконалити адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Створюються усі умови, щоб якомога більше підприємців змогли скористатися цією можливістю. Це безкоштовні електронні ключі, зручний онлайн-інтерфейс, консультації фахівців Міндоходів», – підкреслив Міністр.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України, які розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри» за адресою: http://minrd.gov.ua/dovidniki–reestri–perelik/reestri/111543.html.

peredplata