Водійські права і техпаспорти з травня коштуватимуть 108 гривень

Зміниться також сам процес отримання або обміну посвідчень водія.
У травні водії України отримають нові водійські посвідчення і техпаспорти на автомобілі за зниженою ціною, повідомляють у департаменті ДАІ МВС України в п\’ятницю, 25 квітня.

Нові документи будуть коштувати майже вдвічі дешевше. До цього ціна посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу становила 198 гривень 50 копійок, тепер – 108 гривень.

«Завдяки тому, що відтепер друкувати бланки буде Державне підприємство Поліграфкомбінат Україна, вдалося суттєво зменшити вартість продукції. Думаю, це стане приємним сюрпризом для водіїв», – сказав начальник Департаменту ДАІ МВС України Анатолій Сіренко.

За його словами, в подальшому докорінно зміниться сам процес отримання або обміну посвідчень водія. Зокрема, для отримання водійського посвідчення фотографуватися необхідно буде лише безпосередньо в центрі надання послуг ДАІ (за аналогією отримання закордонного паспорта).

Першу партію бланків нового зразка центри надання послуг ДАІ, орієнтовно, отримають вже в першій декаді травня, відзначається в повідомленні.
Джерело

peredplata