Чернівецька митниця попереджає: тютюн шкідливий для здоров’я порушників митних правил

Чернівецька митниця попереджає: тютюн шкідливий для здоров’я порушників митних правилВчора на станції ”Вадул-Сірет” митного поста \”Вадул-Сірет\” Чернівецької митниці Міндоходів під час здійснення спільного митно-прикордонного контролю потягу сполученням \”Москва-Софія\” виявлено приховані від митного контролю 1560 пачок сигарет іноземного виробництва марки \”NZ Gold\” та 30 пачок сигарет «Muratti», які знаходились в конструктивній порожнині між вентиляційною шахтою та дахом вагону.

Доступ та виїмка стали можливими після відкриття люка в ніші над дверима вагонним ключем та відкручування гайок, якими кріпиться вентиляційна шахта до каркаса вагону, відгинання металевої пластини, яка становить частину вентиляційної шахти.
Провідники та громадяни, що слідували у вагоні, від виявлених сигарет відмовились. Черговий провідник вагону зазначеного потягу, громадянка України, також не визнала виявлені сигарети своєю власністю, однак згідно \”Інструкції провідника пасажирських вагонів\” \”Перед поїздкою з початкового пункту відправлення провідник зобов’язаний здійснити огляд усіх місць вагона, де можуть бути заховані предмети або люди (вугільні ящики, котельні відділення, конструктивні порожнини і т. п.)\”. Виходячи з вище викладеного, відносно зазначеної провідниці складено протокол про ПМП.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, що тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів ПМП з конфіскацією цих товарів.
На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про ПМП сигарети загальною вартістю 15 162 грн.тимчасово вилучено.

Новини Партнерів