Держсекретар США прирівняв економіку України до економік занепадаючих країн Латинської Америки

Держсекретар США прирівняв економіку України до економік занепадаючих країн Латинської АмерикиНаш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:

-Тут варто розпочати не з вояжа держсека США Рекса Тіллерсона країнами Латинської Америки і його виступу в Техаському університеті в Остіні (англ. University of Texas at Austin), а з того, що уряд України просить позику у Китаю. Начебто на розвиток інфраструктури. Сума позики складає сім мільярдів доларів ( 7 млрд $).

Плани кабміну не можуть насторожувати. Адже відомо, що в цьому році Україна мусить сплатити зовнішні кредити у розмірі 7.4 мільярда доларів.

Китай не проти фінансово допомогти Україні, але Під заставу землі і зернових контрактів.

А тепер можна перейти й до висловлювань Рекса Тіллерсона. Він переконаний, що Китай, роздаючи дешеві кредити та інвестиції, намагається закабалити не лише відсталі країни Латинської Америки, але й усього світу. Такої ж самої думки державний секретар США і щодо торгово-економічної діяльності Росії у світі і,зокрема, в Латинській Америці. Як правило, співробітництво занепадаючих країн з Китаєм і Росією призводить, врешті-решт до повного зубожіння і банкрутства. Для підтвердження своїх слів Рекс Тіллерсон назвав Венесуелу, Кубу…

Тому українським керманичам варто добре подумати: йти на поклон за грошима до Пекіну, чи створити нормальний Антикорупційний суд і відновити кредитування МВФ, США, ЄС, Світового банку, Європейського інвестиційного банку та інших порядних і впливових фінансових донорів світу?

Новини Партнерів