Заробітна плата та стан її виплати у Чернівецькій області у квітні 2018 року

 

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю працюючих 10 і більше осіб) Чернівецької області у квітні п.р. становила 6394 грн, що в 1,7 раза більше рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн), але на 0,5% менше рівня березня п.р.

Індекс реальної заробітної плати у квітні п.р. порівняно з березнем п.р. становив 98,8%.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносились: державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування (9746 грн), серед промислових видів діяльності – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (7873 грн).

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування (3671 грн), серед промислових видів діяльності – на підприємствах з водопостачання, каналізації, поводження з відходами (5125 грн).

На 1 травня п.р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 744,8 тис.грн. Заборгованість працівникам економічно активних підприємств становила 91,3% від загальної суми і збільшилась у квітні п.р. на 12,0%.

Уся сума заборгованості економічно активних підприємств припадала на підприємства транспорту, складського господарства, поштової та курˊєрської діяльності, а за територіальним розподілом основну частину боргу утворено в м.Чернівцях (36,5%) та в Путильському районі (33,0%). Про це інформує Головне управління статистики Чернівецької області.

Новини Партнерів