В Україні лічильники на воду і тепло повинні бути у всіх квартирах в 2012 році – президент

В Україні лічильники на воду і тепло повинні бути у всіх квартирах в 2012 році - президентВ Україні необхідно повністю завершити процес встановлення всіх видів лічильників для населення.

Відповідне завдання президент України Віктор Янукович поставив міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і членам Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг під час зустрічі в Криму, повідомила прес-служба глави держави.

За інформацією члена Нацкомісії регулювання ринку комунальних послуг Юрія Хіврича, в даний час лічильниками на воду обладнане тільки 40% квартир, на тепло – 23%.

\”Це дуже-дуже мало, тому в цьому і наступних роках планується стовідсотково перейти на облік, щоб люди бачили, що вони споживають, скільки і якої якості\”, – сказав Ю.Хиврич після зустрічі з президентом.

Раніше перший віце-прем\’єр-міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв заявив, що лічильники споживаного тепла повинні бути встановлені в кожному будинку до кінця 2012 року, констатував перший віце-прем\’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв.

За словами першого віце-прем’єра, в поточному році на забезпечення житлових будинків лічильниками виділено 500 млн грн, а наступного року планується виділення на ці цілі 3-4 млрд грн.

При цьому Клюєв підкреслив, що встановлені лічильники мають бути виключно українського виробництва.
Интерфакс-Украина