Щомісяця кількість платників єдиного податку збільшується щонайменше на 10 тисяч осіб

«Із прийняттям Податкового кодексу, кількість фізичних осіб – платників єдиного податку з початку 2011 року у порівнянні з попередніми двома роками практично не змінилась і становить близько 1 млн. осіб. Якщо за 6 місяців 2009 та 2010 років їх кількість становила 1 млн. 52 тис. особи та 1 млн. 127 тис. осіб відповідно, то у цьому році ця цифра становить 1 млн. осіб», – зазначив Степан Дусяк. «В той же час за останні три місяці (квітень травень та червень) ми спостерігаємо збільшення кількості платників єдиного податку приблизно на 10 тис. осіб щомісяця».

Станом на 1 липня 2011 року кількість фізичних осіб-підприємців склала 2 млн. 429 тис. осіб, у минулому році – 2 млн. 470 тис. осіб.

«Варто зазначити, що з початку року, коли Податковий кодекс вступив в дію, деякі підприємці, до кінця не розібравшись у нових нормах законодавства, почали закриватися. Втім, ця тенденція змінилася, про що свідчить поступове збільшення кількості платників єдиного податку за останні три місяці», – повідомив Степан Дусяк.

Прес-служба ДПА України

peredplata