Буковинські землекористувачі сплатили в казну понад 201,4 млн грн

Про це інформують у Головному фіскальному відомстві області та роз’яснюють, аналізуючи податкові надходження у січні – серпні 2018 року фахівці фіскальної служби спостерігають збільшення сплати земельного податку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 9,6 млн грн.

Відтак, за вказаний період власники та орендарі земельних ділянок – юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів за використання землі 134,1 млн грн, а від фізичних осіб – землевласників та землекористувачів надійшло більше 67,3 млн. грн.

Характерним у платі за землю є те, що вона надходить безпосередньо до місцевих бюджетів та відповідно має вагоме значення для зміцнення фінансової самодостатності територіальних утворень. Наразі, земельний податок посідає третє місце в наповненні бюджетів територіальних громад (виконання плану становить 101,1 відсоток) – наголошують у відомстві.

Принагідно нагадують, буковинцям, які проігнорували розрахуватися вчасно за користування земельними ділянками доведеться додатково сплатити штрафні санкції у розмірі 10% при затримці до 30 календарних днів та 20% – більше 30 календарних днів.