Буковина отримає 11,3 млн. гривень на ЧНУ та Хотинську фортецю

Буковина отримає 11,3 млн. гривень на ЧНУ та Хотинську фортецюЗа результатами зустрічі голови Чернівецької облдержадміністрації Михайла Папієва з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим Буковині буде виділено додатково 11,3 млн. гривень на фінансування об’єктів державної форми власності. Про це повідомив під час сьогоднішньої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних відомств центральних органів виконавчої влади голова облдержадміністрації Михайло Папієв.

Так, за його словами, 9,8 млн. грн. буде спрямовано на добудову корпусу педагогічного та філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, що знаходиться на вулиці Рівненській, а 1,5 млн. грн. буде спрямовано для державного історико-архітектурного заповідника \”Хотинська фортеця\”. Окрім цього, зауважив керівник крайової виконавчої влади, на рахунок навчального закладу із виділених 12 млн. грн. для реставрації Резиденції митрополитів Буковини і Далмації (тепер центральний корпус Чернівецького національного університету) вже надійшло 8 млн. гривень. \”Всі обіцянки і зобов’язання, які ми взяли на себе перед університетом, будуть виконані у найкоротші терміни\”, – відзначив Михайло Папієв.
Глава облдержадміністрації також висловив переконання, що кошти, спрямовані на потреби Хотинської фортеці, дадуть можливість на гідному рівні відзначити 390-ту річницю Хотинської битви.