Регіонали піднімають тарифи

Регіонали піднімають тарифиПідняття тарифів на проїзд – це жорстка необхідність переконаний секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету найбільш дискусійним було питання про коригування тарифів на перевезення у міському пасажирському транспорті.

«Ще у травні місяці ми зіткнулися з проблемою підняття тарифів, – зазначив Віталій Михайлішин. Але ж ми розуміємо, що це питання завжди викликає гостру дискусію серед людей. У перевізників був певний запас міцності, і ми сподівалися, що існуючий тариф зможемо утримувати ще певний час. Однак, зараз через зростання цін на пальне, подорожчання запчастин підняття цін на проїзд – це вже жорстка необхідність. Та я звертаюся до перевізників і нагадую, що коли пасажир платить гроші, то він повинен їхати з комфортом. Водій не повинен палити за кермом, розмовляти по телефону, і грубити пасажирам. Салон має бути чистим. У водія – аптечка і вогнегасник. Ми будемо суворо слідкувати за цим і карати перевізників за недотримання цих вимог».

На засідання були запрошені перевізники, які зазначили,що в разі не підняття ціни на проїзд вже за декілька тижнів тролейбуси та автобуси не вийдуть на маршрути.

Присутні представники виконкому та виконавчих органів ради висловлювали різні думки з приводу нових тарифів.
Тож, з першого серпня тариф на проїзд у тролейбусі становитиме 1,25грн., у великих автобусах, які курсують маршрутом №26 – 1,75грн., у всіх інших маршрутках – 2,50грн.

Новини Партнерів