Хто у Чернівцях заробляє найбільше

У Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано (станом на 22 лютого 2019 року)  1231 вакансію, з них є 102 пропозиції роботи із заробітною палатою від 10 тис. грн. Найбільшу –  15 тис. грн пропонують токарю, торгівельному представнику та двом керівникам середньої ланки (начальнику відділу та начальнику сектору приватних підприємств). Ці вакансії з’явилися на ринку праці у лютому.

«Вакансії, для фахівців робітничих спеціальностей і надалі залишаються в ТОП із найбільшою оплатою праці. Впродовж останніх кількох місяців спостерігаємо тенденцію до збільшення заробітної плати на комунальних підприємствах краю. Прогнозуємо, що із збільшенням кількості вакансій, зарплати і далі зростатимуть», – зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Зарплату 14 тис. грн пропонують головному бухгалтеру, 13,9 тис. грн  оператору телекомунікаційних послуг, 13 тис. грн виконавчому директору, по 12 тис. грн – головному механіку, електрику з ремонту електроустаткування, 11 тис. грн механіку налагоджувальнику. На заробітну плату 10,8 тис. грн є 6 вакансій котельників, на 10,5 тис. грн  електромонтажників схемників, таких є 25 пропозицій роботи. Із оплатою 10 тис. грн. є 23  вакансії слюсарів аварійно-видобувних робіт на КП «Чернівціводоканал», 6 вакансій торгівельних агентів, 3 –  судових експерти. Також на цю заробітну плату є вакансії водіїв, кухарів, барменів, модельєрів, бухгалтерів.

Станом на 22 лютого 2019 року служба зайнятості забезпечила роботою 1076 буковинців – інформує

Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

 

 

peredplata