У Чернівцях сьогодні, 14 травня, десятки підприємців міста, зокрема Калинівського ринку, Добробуту і Формаркету вимагали у влади дозволити їм працювати.

Як передає з місця події кореспондентка molbuk.ua, акція розпочалась о 13:00 під стінами Чернівецької ОДА.

Підприємці вимагали зустрічі з головою ОДА Сергієм Осачуком, однак той вийшов з будівлі та поїхав. Після цього люди пішли зі своїми вимогами під стіни Ратуші. До них вийшов міський голова Олексій Каспрук, відбулась суперечка. Мер запросив кількох представників на розмову в міську раду.

 

Додамо, сьогодні в Чернівцях вирішуватимуть, чи дозволяти роботу непродовольчих ринків. Напередодні міська комісія з техногенно-екологічної безпеки звернулась до обласної комісії з ТЕБ та НС з проханням визначити порядок відновлення роботи непродовольчих ринків, закладів громадського харчування на літніх майданчиках, а також роботи магазинів непродовольчих товарів. 

 

 

У Чернівцях сьогодні, 14 травня, депутати міської ради проголосували за надання дозволу на роботу непродовольчим ринкам міста.

Відповідне рішення підтримали на сесії 25 голосами, повідомляє molbuk.ua.

На розгляд депутатів було запропоновано два проєкти рішення: департаменту розвитку міськради і підприємцями, які сьогодні пікетували “будинок з левами” та міську раду. Присутні зібрали 192 підписи під зверненням до влади міста щодо дозволу роботи непродовольчих ринків.

Зрештою, депутати включили альтернативний проєкт рішення, автором якого виступає міська рада – “Про організацію роботи непродовольчих ринків на території міста Чернівці”. Його підтримали за основу і в цілому. Відтак від завтра, 15 травня, непродовольчі ринки та магазини зможуть відновити роботу.

Текст рішення буде оприлюднений згодом.

Нагадаємо, вчора обласна комісія з ТЕБ та НС зобов’язала місцеві ради приймати рішення щодо обмежень карантину на їх території.

 

Новини Партнерів