Майже мільйонер Яценюк

Майже мільйонер ЯценюкЕкс-голова верховної ради наш земляк Арсеній Яценюк був одним із тих, у кого ми запитували інформацію про його статки. На відміну від більшості нардепів-буковинців, більш-менш повну відповідь він надав.

Якщо вірити декларації, то Яценюк за 2010 рік заробив майже 737 тисяч гривень. Саме така загальна сума його сукупного доходу. З них 550 тисяч – це дивіденди, проценти, роялті. В тому числі як народний депутат він отримав заробітну плату у розмірі 178 тисяч гривень. Також на рахунках у банку та інших фінансово-кредитних установах він має більше чотирьох мільйонів гривень.

В 2010 році Арсеній Яценюк відмовився від матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення. За ним і його помічниками не закріплено жодної службової автівки. Кошти, що виділяються на транспортні витрати (авіа-, , залізничні перевезення тощо), Яценюком і його помічниками не використовувалися. Депутат не отримує готівкових коштів на оплату телефонних послуг і не відслідковує цих витрат. Він ніколи не отримував житла і компенсації за нього.

Володіє Яценюк земельними ділянками загальною площею в 3 тисячі квадратних метрів. З нерухомості має житловий будинок в майже 300 квадратів, квартиру в 342 квадрати, садовий дачний будинок в 114 квадратів та гараж в 45 квадратів. На утримання цього майна Яценюк витрачає по шість тисяч гривень щомісяця.

Також задекларував пан Яценюк і автівку — Рейндж Ровер.

Підприємлива Тереза

Дружина Арсенія Яценюка Терезія не пасе задніх і теж заробляє непогані статки. Зокрема, бізнес-леді у 2010 році заробила майже півмільйона гривень. З них 370 тисяч — прибутки від підприємницької і незалежної професійної діяльності. Також у неї на рахунках у банку та інших фінансово-кредитних установах зберігається більше мільйона гривень.

Окрім того, в декларації Арсенія Яценюка зазначено, що його дружина має ще й дві автівки: Шкоду-Фабію та Мерседес ML. Нагадаємо також, що у Яценюка є дві доньки — Христина та Софія.

Ось так живеться народним депутатам. На жаль, не всі вони готові відкрито говорити про свої статки та приховують їх од тих, хто дав їм право називатися депутатами. І більшість з них байдужі до тих законів, які самі ж приймають.

Надія ВІРНА