За результатами проведеного аудиту в Чернівецькому тролейбусному управлінні зареєстровано три кримінальних провадження

За результатами проведеного аудиту в Тролейбусному управлінні зареєстровано три кримінальних провадження за виявленими підозрами у злочинах. Про це на своїй сторінці повідомив заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль:

« В ЧТУ вже виявлено ряд фактів зловживань, які мали місце в “збитковому” тролейбусному управлінні. Зокрема, встановлені факти здачі в оренду комерційним структурам майна ЧТУ. Але при цьому всі комунальні витрати та електроенергія оплачувалась самим тролейбусним управлінням, тобто коштами громади. Сума завданих матеріальних збитків склала майже 65 тисяч гривень».

Також, за словами Крохмаля,  встановлено, що впродовж декількох останніх років адміністрацією ЧТУ та одним із приватних підприємців складались фіктивні акти виконаних робіт на замовлені ЧТУ технічні послуги, але насправді такі роботи не виконувались. Сума привласнених коштів перевищує 117 тисяч гривень.

Виявлений також факт безпідставного нарахування і виплати майже 94 тисячі гривень зарплати людині, яка насправді не працювала на підприємстві.

Аудит підприємства продовжується.

«Керівництво міста та нові очільники комунальних підприємств будуть продовжувати роботу для цільового використання коштів комунальних підприємств, які фактично є коштами громади. А також притягнення до кримінальної відповідальності людей, які зловживаннями та крадіжками призвели до збитковості комунальних підприємств та їх неефективної роботи. Рухаємось до основної цілі – «Чернівці – територія без корупції», – зауважив Крохмаль.

Джерело: МТРК