У Чернівцях виписали з лікарні першого пацієнта, який одужав від коронавірусу – наживо

У Чернівцях сьогодні виписують 39-річного чоловіка, в якого 3 березня вперше в Україні виявили коронавірус.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні повторний лабораторний аналіз на коронавірус у пацієнта показав негативний результат, тобто інфекції не виявлено.

 

За стандартами ВООЗ, людина вважається такою, що одужала та є безпечною для оточуючих, якщо два тести поспіль показують негативний результат. Тож сьогодні чернівчанин повернувся додому.

Як повідомив головний лікар обласної лікарні Сергій Цинтар, чоловік не захотів наразі спілкуватися з журналістами та вже поїхав додому.

“Сказав, що йому потрібно трохи відновитися і тоді він, можливо, розкаже всю історію. Він виписаний додому здоровим, на деякий період вдома він все-таки буде знаходитися вдома в самоізоляції”, – прокоментував Цинтар.

“Ми вітаємо здорового чоловіка з тим, що він повернувся додому, і можемо порадіти разом з ним. Бажаємо йому міцного здоров’я й абсолютно щиро дякуємо лікарям, які допомогли йому побороти ті симптоми, які проявлялися під час лікуванні. Превентивно розпочаті заходи з контролю на кордоні, інформаційна кампанія, започатковані гарячі лінії, плюс абсолютно правильна, свідома громадянська позиція нашого чернівчанина, який самостійно звернувся до лікарів – усе це допомогло нам вчасно локалізувати ситуацію”, – додав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Днями з лікарні також виписали його дружину. Нагадаємо, після позитивного результату на COVID-19 у чоловіка сусіди змусили його дружину, яка перебувала на самоізоляції вдома, провести обсервацію в лікарні. Весь цей час у жінки не було симптомів інфекції, два тести показали негативний результат, чим підтвердили те, що вона здорова

Новини Партнерів