Коронавірус серйозно взявся за “Слуг народу” – ще одного нардепа госпіталізували, хто він Коронавірус знайшов нову жертву серед депутатів

Народний депутат від партії “Слуга народу” Руслан Горбенко заявив, що наразі знаходиться в одній з столичних лікарень з підозрою на коронавірус.

 

Відповідний допис він оприлюднив на власній Facebook-сторінці.

“Я в Олександрівській лікарні, здав 2 тести один результат негативний, інший позитивний. Сьогодні здав третій. Чекаємо на результати, їх ще нема”, – написав він.

Водночас “слуга” запевнив українців, що з іншими хворими народними депутатами не спілкувався, і взагалі не знає, де міг підчепити, ймовірно, коронавірус.

 

Верховна Рада України (Джерело фото 112.ua)

Верховна Рада України (Джерело фото 112.ua)
 
 
 

“З нардепом Шаховим не спілкувався з нардепом з ОПЗЖ, про якого теж пишуть ЗМІ, теж. За кордоном останні місяці не був. Взагалі був на самоізоляції. В комітетах не був. На засіданні у вівторок був, але в масці. Переживаю за родину”, – підкреслив він.

До слова, наразі серед нардепів це не перша підозра на коронавірус. Так у депутата фракції “Опозиційна платформа – За життя” Олександра Лукашева діагностували цю смертельну інфекцію, а у Руслана Горбенка зі “Слуги народу” ще перевіряють тест.