Медики Чернівців, які були інфіковані Covid-19, отримають грошову допомогу. А ті лікарі, хто вберіг себе і хворих, не отримають винагороди?

Проект рішення про зміни до міської програми «Захист», яким пропонується надати грошову допомогу медикам, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, вніс на розгляд міської ради департамент праці та соціального захисту населення за дорученням міського голови Олексія Каспрука. Проект планують розглянути 4 червня на черговому засіданні міської ради, – інформує пресцентр Ратуші.

 

Грошову допомогу пропонують надавати медикам та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, розташованих на території міста Чернівців, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, що інфіковані під час виконання своїх професійних обов’язків. Допомога надається особам незалежно від місця реєстрації їх проживання.
Виплачувати матеріальну допомогу пропонують у наступних розмірах:
– 20,0 тис. грн. – у разі важкого перебігу захворювання;
– 8,0 тис. грн. – у разі середньої важкості перебігу захворювання;
– 6,0 тис. грн. – у разі легкого перебігу захворювання;
– 2,0 тис. грн. – у разі безсимптомного перебігу захворювання.
Списки на отримання зазначеної матеріальної допомоги формуватиме управління забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради, затверджуватиме – виконавчий комітет, виплачуватиме допомогу – департамент праці та соціального захисту населення.
На виплату такої допомоги до кінця цього року, у разі прийняття рішення міською радою, планується спрямувати два мільйона гривень.
Довідково. Станом на 2 червня у Чернівцях 75 медичних працівників міських закладів охорони здоров’я отримували лікування з приводу COVID-19, у 50 медиків був легкий, у 11 – був середньої важкості перебіг хвороби , у 5- безсимптомний. 

Новини Партнерів