Ще два заклади охорони здоров’я Буковини отримали гуманітарне обладнання

Під час  своєї діяльності ГО «Гільфе» отримує неодноразові звернення від закладів охорони здоров’я області, щодо  нестачі матраців та постільної білизни, також медичний персонал звертав увагу на те, що після важкохворих пацієнтів на COVID-19 матраци та постільна білизна утилізується, оскільки немає ефективних методів дезінфекції.

 Саме тому,в жовтні цього року ГО Гільфе було надано допомогу у складі 54 лікарняних ліжок, 52 приліжкових тумбочок, 20 інфузійнихстійок, 36 контейнерів для сміття та іншого обладнання для двох лікарень області.  Допомога була передано для обласного кардіологічного центру та психіатричної лікарні. Допомога для лікарень надійшла від UniversitatsklinikumSchleswig-Holstein з міста Кельн (Німеччина). Загальна вага обладнання становить понад 9 тон.

Вирішення логістичних питань з доставки ГО «Гільфе» обладнання по Україні стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Допомога у наданні гуманітарної допомоги Чернівецьким лікарням».

Партнерство Українського Народного Дому в Чернівцях.