Лікарка-інфекціоністка з Чернівців Ольга Кобевко готова вакцинуватися перевіреною вакциною (відео)

Чернівецька лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко у прямому ефірі на Facebook розповіла про вакцинацію від коронавірусу, яку планують проводити на Буковині вже навесні 2021 року. За її словами, наразі детальної інформації про вакцини, якими планують щепити буковинців, – немає.

«Напевно, вакцини так не чекав ніхто, як медики. Ми знаємо, що інфекція, на яку існує вакцина, автоматично стає керованою, тобто нею можна управляти та набувати певний імунітет в суспільстві, тим самим покращити показники та зменшити смертність. Для нас це дуже важливо. Звичайно, у першій черзі на вакцинацію будуть медики червоної зони, звичайно, вакцинація буде в Україні та на Буковині. Однак, до тепер не подана жодна конкретна інформація про вакцину, фірму та що взагалі планується. Нам потрібна чітка інформація для того, щоб розуміти, яка вакцина пропонується, які в неї умови, скільки потрібно доз та коли це почнеться». – розповіла Ольга Кобевко.

Лікарка також повідомила, що наразі у медзакладах області працюють над створенням додаткових кабінетів для вакцинувань. Вони існують у поліклініках, але поки відсутні у великих клінічних лікувальних закладах. На запитання, чи вакцинуватиметься Ольга Кобевко від коронавірусу, вона відповіла: «Так, я буду вакцинуватися. Я загалом є прихильницею вакцинації, але робитиму це тільки тоді, коли отримаю повну інформацію. Я знаю норми та правила, тому сподіваюся, що це все буде дотримано».

 

Раніше директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Чорний повідомив ІА АСС, що загальна кількість вакцин, котру направлять на першому етапі до Чернівецької області – 5 тис. доз. Як тільки вакцина з’явиться у Києві, за кілька днів її транспортують у Чернівці. Процедура відбуватиметься безкоштовно.

 

«Відомо, що «Sinovac» вартує 18 євро. Але поки не йдеться, що людина зможе піти в аптеку і купити вакцину. Таке стане можливим значно пізніше, гадаю. Перебої у постачанні зараз стаються і в Європі та США. Сподіваюсь, у нас обійдеться без відставання від графіків. Загальна кількість доз, що прийде в Україну, – 20 млн. одиниць», – додав Олег Чорний.

Новини Партнерів

Залишити відповідь