Що таке молочниця?

Гінекологія клініки «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» у Чернівцях

Молочниця (кандидоз) – це запальне захворювання жіночих статевих органів, яке викликається дріжджоподібними грибами Candida albicans. Кожна жінка протягом свого життя стикається з цим захворюванням, – саме тому так важливо знати, як запобігти його виникнення.

Що таке молочниця?

Які симптоми молочниці?
Симптоми молочниці – нехарактерні виділення, свербіж, біль при сечовипусканні і статевому акті – виразно сигналізують про те, що є запальний процес. Як відомо, мікрофлора від початку містить гриби, однак у здорової жінки їх кількість контролюють лактобактерії. Якщо корисні мікроорганізми з якоїсь причини знищуються (прийомом антибіотиків, наприклад), розвивається молочниця.

Які причини появи молочниці?
У житті кожної жінки настає час, коли мікрофлора стає особливо сприятливою для зростання кандид. Це період перед місячними, протягом вагітності, в разі зміни гормонального фону. Безсумнівно, існують й інші причини кандидозу: прийом гормональних контрацептивів, ослаблений імунітет, деякі захворювання (наприклад, цукровий діабет), а також недотримання правил гігієни. Використання дезодорованої прокладок і тампонів, вагінальних спреїв і ароматизованої туалетного паперу, – все це створює сприятливе середовище для виникнення молочниці. Рекомендується носити білизну з бавовни, адже синтетичні тканини додають естетики, але не здоров\’я.

Як лікувати молочницю?
Без належного лікування, молочниця має схильність переходити в рецидивуючу форму. Вагінальні свічки і креми допоможуть усунути лише симптоми молочниці, зменшити дискомфорт і хворобливі відчуття. Якщо проблема є, необхідно ОБОВ\’ЯЗКОВО звернутися до фахівця. Клініка «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» у місті Чернівці пропонує пройти огляд у досвідчених практикуючих лікарів-гінекологів. Вам не варто побоюватися лікарського огляду – наші фахівці делікатно проконсультують з будь-якого питання. У відділенні гінекології клініки «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» використовують сучасне медичне обладнання для якісної діагностики та ефективного лікування жіночих захворювань.
Запишіться на консультацію прямо зараз за тел. (0372) 51-01-02.

Акція ГРУДНЯ!*
Консультація гінеколога з відеодіагностикою 150,00 грн + КОЖНОМУ в ПОДАРУНОК сертифікат на 50 грн. на косметологічні процедури! *Акція діє до 31.12.12.
Контактна інформація: Сайт , м. Чернівці, пр. Незалежності,121 А. Тел. (0372) 51-01-02 або 050-988-11-56.