Рівень COVID-госпіталізацій на Буковині поступово знижується – Гусак

Рівень COVID-госпіталізацій на Буковині поступово знижується. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак. 

– За минулу добу – неділю, 18 квітня – до лікарень через коронавірус доправили 23 буковинців. Зазвичай протягом цих двох місяців навіть у суботу та неділю госпіталізували 80-100 людей за добу, – сказала Наталія Гусак. 

За даними Міністерства охорони здоров’я, рівень госпталізацій у Чернівецькій області протягом останніх трьох днів складав 65, 63,6 та 64,5 на 100 тисяч населення. Тоді як для того, щоб послабити обмеження, необхідно, аби цей показник був менше 60. 

– Це четверта хвиля захворюваності на COVID-19 в області. На жаль, вона найскладніша. Пік ми пройшли, однак іще не досягли рівня, який мали між попередніми спалахами захворювання, – пояснила Наталія Гусак. 

Заступниця голови ОДА також наголосила – навіть після виходу краю із «червоної зони» обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наполягатиме, аби навчання у школах залишалося дистанційним. 

– Ситуація не є ще такою, щоб мати можливість розслабитися. Крім того, пам’ятаємо минулий рік, коли із настанням тепла люди повиходили на пікніки і число недужих зросло. Незабаром також великодні свята, тому готуємося, що нинішній спад захворюваності, можливо, не триватиме довго, – сказала Наталія Гусак.

peredplata