За фактом раптової смерті студента у Чернівцях поліція розпочала кримінальне провадження

Учора, 5 жовтня, приблизно о 18:30 до поліції надійшло повідомлення від медиків про виявлення хлопця без ознак життя на одній із чернівецьких вулиць. Прибувши на місце події, слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції встановила особу померлого – 21-річного громадянина Індії.

Також правоохоронці з’ясували, що іноземець перебував в Україні на законних підставах і навчався на четвертому курсі одного з буковинських закладів вищої освіти.

За результатами зовнішнього огляду трупа видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Для встановлення причини смерті тіло іноземця направили на судово-медичну експертизу. Попередньо, смерть настала внаслідок розриву аорти.

Слідчі поліції внесли відомості про смерть іноземного громадянина до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікуючими ознаками статті 115 Кримінального кодексу України з додатковою відміткою «Природна смерть». Також поліцейські проінформували посольство Республіки Індія та департамент консульської служби МЗС України.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.