Що кажуть карпатські мольфари про війну з Росією? Мольфарка назвала дату закінчення війни в Україні

Українська мольфарка обіцяє, що в середині квітня наші захисники розпочнуть активний контрнаступ. Українці можуть очікувати на завершення гострої фази війни вже в середині квітня, а наприкінці травня можлива повна перемога українських захисників над загарбником-росією.

Про це йдеться у прогнозі мольфарки, знахарки, цілительки та переможниці проекту “Битва екстрасенсів” Олени Стеценко, який вона озвучила для “Телеграфа”.

Стеценко запевнила, що війна незабаром закінчиться, а Україна переможе.

“За розкладом карток, з початку війни буде 48 діб глухої важкої ночі. Потім буде світлий ранок із чистою водою 45 діб. Тобто ми ще 45 діб очищатимемо землю від орди”, – розповіла мольфарка.

Певне покращення ситуації, за словами цілительки, очікується десь у середині квітня.

“Якщо дивитися на календарі і рахувати з 24 лютого, то ці 48 діб важкої ночі закінчаться 13-14 квітня. Тобто напади орди будуть до середини квітня, а потім ми поженемо їх до їхніх кордонів ще 45 діб. Отже, чекаємо на повне закінчення військових дій 30-31 травня“, – зазначила Стеценко.

Мольфарка додала, що залишається вдома, неподалік Києва. Допомагає переселенцям та військовим.

“Я українка і пишаюся цим. Мені нема чого шукати і чекати в “польщах”, “чехіях” чи десь в іншому місці. Це моя Україна, моя батьківщина і мені нічого боятися на своїй рідній землі, бо вона сама мене захищає”.

Ми знаємо, ми віримо в те, що Україна переможе! Просто треба допомогти і наблизити цю перемогу – вірою, словом, ділом, зброєю!” – підсумувала Олена Стеценко.

Раніше Телеграф писав, що свій прогноз щодо подій в Україні озвучила український астролог Альбіна Пономаренко. Вона розповіла, коли війна, яку підло почала росія, може піти на спад.

Крах Росії, особисті неприємності і навіть смерть. Усе це карпатські мольфари пророкують президенту сусідньої держави у випадку нападу на Україну. Про перемогу Росії у цій війні навіть не йдеться, впевнені гірські віщуни. А от чи буде війна взагалі — розкажуть наші журналісти, які, аби отримати відповідь на питання, що зараз цікавлять кожного, знову піднялися високо в гори.

 

peredplata