Буковинським ДАІшникам роздали пам\”ятки, як себе поводити зі ЗМІ

Управлінням УМВС України в Чернівецькій області підготовлено та розповсюджено серед особового складу Автоінспекції пам’ятку «Взаємодія працівника ДАІ в медіа».

У методичці, призначеній для практичного використання працівниками ДАІ під час спілкування з пресою, вміщено інформацію про головні засади інформаційної політики в державі, витяги з відомчих наказів про вдосконалення взаємодії органів внутрішніх справ із засобами масової інформації.

Буковинським ДАІшникам роздали пам"ятки, як себе поводити зі ЗМІ

Матеріали довідника інформують про права і обов’язки журналіста і працівника правоохоронного органу, а також наголошують на тому, що міліціонер діє виключно у межах чинного законодавства, а журналіст — у межах того, що не заборонено законом. Пам’ятканагадує про головне завдання міліції — забезпечення особистої безпеки громадян, захист їхніх прав і свобод, законних інтересів, закликає працівників міліції не підводити своїх колег, поводитись гідно у будь-якій ситуації, не забувати, що від конкретних дій людини в погонах залежить довіра громадян до правоохоронного органу. Серед практичних порад — основні елементи інтерв’ю, реагування на звернення громадян, коментування подій, інші елементи цивілізованого спілкуванняз пресою.

peredplata