У Чернівецькій області проводять рейдові перевірки по церквах

Великдень — це найбільше, найвеличніше і найрадісніше свято у православних християн. В цей день велика кількість вірян збираються у церквах. Саме тому, з метою запобігання виникнення пожеж у церквах, працівники Чернівецького міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області проводять рейдові перевірки релігійних закладів міста Чернівці.

Особлива увага приділялася дотриманню правил пожежної безпеки під час проведення богослужінь, коли віруючі масово вирушають до храмів. Детально перевірялися справність електромережі, наявність достатньої кількості вогнегасників у приміщенні. З настоятелями церков проводяться інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій на випадок виникнення пожежі, а також рятувальники роздали листівки та пам’ятки, в яких детально роз’яснено основні правила пожежної безпеки.

Напередодні Великодніх свят також проводяться наради за участю керівництва Чернівецького міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області та представників релігійних конфесій. Керівництво закликає отців та парафіян до обережності при використанні відкритого вогню під час проведення святкових богослужінь. Метою таких зібрань є вирішення проблем, які виникають при забезпеченні пожежної безпеки в церквах області, та вкотре наголошується наскільки важливо та необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.
Отже, аби не затьмарити собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, будьте особливо обережні зі свічками. Не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку горить газ чи свічка. Дотримуйтесь правил безпеки, щоб свято не перетворилося на трагедію.

Чернівецький міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області