Ваучер на навчання для буковинців старших 45 років

Ваучер на навчання для буковинців старших 45 роківНовим Законом України «Про зайнятість населення» громадянам, старшим 45 років, які мають страховий стаж не менше 15 років, надано право на прискорене здобуття нової професії або підвищення кваліфікації.

Вартість ваучера встановлюється у межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 січня 2013 року — це 11470 гривень). Вибір форми та місця навчання з переліку навчальних закладів, що мають ліцензію на діяльність з надання освітніх послуг, здійснюється особою. На підставі аналізу та прогнозу потреб галузей економіки у робочій силі до переліку включено професії для кадрового забезпечення таких пріоритетних галузей, як будівельна, агропромисловий комплекс, транспортна інфраструктура та інформаційні технології та інші.

Якщо Вам більше 45 років і у вас є 15-річний страховий стаж, Ви можете отримати одноразовий ваучер, який дає право підвищити свою кваліфікацію або отримати нову професію. Ваш професіоналізм – перевага на ринку праці!

За більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості області.
Контактний телефон Чернівецького обласного центру зайнятості – 52-21-37
www.dcz.gov.ua/chn

Новини Партнерів