Європі соромно за Україну

Європі соромно за УкраїнуІнвестиційна привабливість України впала в 2-3 кварталі 2011 року.
Про це сьогодні під час пленарного засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів \”Держава й інвестори: діалог заради розвитку\” за головуванням Президента України заявив президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Томас Міров.

\”Всім нам трохи соромно, що Україна одна з найбідніших країн Європи. Але ми готові докласти зусиль для поліпшення ситуації це. На жаль, індекс інвестиційної привабливості України за 2-3 квартал поточного року впав\”, – зазначив Т. Світів.

За його словами, багато в чому це пов\’язано з корупцією. Він додав, що боротьба з цією проблемою буде непростим\”, і її буде неможливо подолати, якщо не скоротити в рази державний апарат чиновників, піднявши їм зарплати\”.

За його словами, це можливо лише в разі систематичної імплементації плану реформ проголошеного нинішньої української владою.

У пленарному засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів беруть участь його члени, які здійснили найбільші інвестиції в економіку України: засновник ЗАТ \”Систем Кепітал Менеджмент\” Ренат Ахметов, голова правління \”Ощадбанку Росії Герман Греф, керуючий партнер компанії \”Ернст енд Янг\” в країнах СНД, Східній Європі та Центральній Азії. Джохансон, президент Американської торгової палати в Україні Х. Зукоскі, президент Європейської бізнес асоціації Т. Фіала, голова ради директорів групи компаній \”Груп Ді Еф\” Д. Фірташ та інші.
Джерело ubr.ua