Ім\’я цього керівника України – вже не таємниця

Ім\'я цього керівника України - вже не таємницяУкраїною керує не Віктор Янукович, а депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко, він же \”Юра Єнакієвський\”, він же \”Юрец Малой\”. Про це заявляють жителі міста Немирова, працівники заводу Nemiroff у листі, опублікованому на порталі \”Фраза\”.

Автори листа заявляють, що їх завод \”став жертвою рейдерського захоплення\” і дорікають журналістів, що вони замовчують цей факт. \”Можливо, журналістів лякає прізвище чоловіка, який стоїть за всім цим? Нам, голодним і безробітним, вже нема чого боятися – його прізвище Іванющенко, ім\’я – Юрій. Так-так, той самий \”Юра Єнакієвський\”, він же \”Юрец Малой\”, при згадці якого багато відмовляються братися за перо та вимикають телекамери і диктофони\”, – пишуть вони.

Як пояснили працівники заводу, Nemiroff організаційно входить в концерн \”Укрспирт\”. \”Невже це така таємниця за сімома печатками, що Іванющенко на сьогоднішній день є справжнім директором-розпорядником концерну? Невже журналісти не в курсі, що керівництво \”Укрспирту\” призначено і розставлено за погодженням з Іванющенко? І прізвища Аврамов і Петраков вам ні про що не говорять?\”, – вони звертаються до журналістів.

Автори пояснюють суть конфлікту: \”Угрупування, що взяла під свій контроль концерн \”Укрспирт\”, вимагала данину (хабар, відкат) з керівництва нашого заводу – 150 тисяч гривень. Один із засновників вирішив, що простіше заплатити і не мати проблем. Інший – відмовився…

У підсумку – директор заводу, 10 років життя віддав підприємству, був звільнений. Завод зупинений. Міністр сільського господарства Присяжнюк робить вигляд, що його не стосується (проведіть розслідування, дізнайтеся – наскільки безкорисливо він закриває очі на цей бєспрєдєл?)\”.

Автори листа звертаються до президента країни задуматися про те, \”хто дійсно керує Україною\” і чого варті всі заяву про боротьбу з корупцією, коли відомий навіть номер рахунка, на який наш завод повинен перерахувати 150 тисяч гривень\”.

Зазначимо, що Юрій Іванющенко вважається одним з найбільш впливових і найменш публічних \”регіоналів\”. У ЗМІ його також називають \”сірим кардиналом\” Партії регіонів. Юрію Іванющенко приписують серйозний вплив на АПК, частково – на вугільну промисловість і видобуток копалин, а також на внутрішні війська і Міністерство оборони. В той же час в списку 100 найбагатших жителів України журналу Forbes. Іванющенко отримав всього лише 96-е місце. Його статки Forbes оцінив в $94 млн.

Джерело rosbalt.com.ua