Михайлішин вкотре безкарно ігнорує ініціативну групу

Вкотре в.о. Чернівецького міського голови Віталій Михайлішин не бажає реєструвати ініціативну групу з проведення референдуму по недовірі міські раді.
Так, Чернівецька міська рада в черговий раз відмовила територіальній громаді міста в реєстрації ініціативної групи місцевого референдуму

Разом з тим, ініціативна група так і не отримала офіційної відповіді від в.о.Чернівецького міського голови.

20 червня 2011 року сплив граничний термін, коли в.о. Чернівецького міського голови Віталій Михайлішин повинен був дати офіційну відповідь ініціативній групі місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради шостого скликання.
Як повідомив юрист Сергій Лазарєв, на ранок 23 червня 2011 року він, як секретар зборів громадян, що відбулися 1 червня 2011 року, офіційної відповіді так і не отримав.

Через приймальню громадян він передав в.о.Чернівецького міського голови Михайлішину В.М. звернення з проханням письмово повідомити його про долю ініціативної групи місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради шостого скликання. Лише після цього працівники приймальні повідомили, що він може отримати відповідь міської ради та забрати протокол зборів з додатками.
У порушення вимог статті 17 Закону України \”Про всеукраїнський та місцеві референдуми\”, міська рада на три дні прострочила надання відповіді, заявив Сергій Лазарєв та зазначив, що влада в черговий раз продемонструвала своє невміння і небажання спілкуватись та прислуховуватись до думки чернівчан: у реєстрації ініціативної групи відмовлено.

При цьому, лист-відмову підписав начальник юридичного управління Шиба О.М., який, відповідно до Положення про юридичний відділ, не уповноважений підписувати документи на офіційному бланку міської ради.

«Закон чітко визначає, що лише голова відповідної ради реєструє ініціативну групу місцевого референдуму або відмовляє в її реєстрації за наявності на те причин, – підкреслив Сергій Лазарєв. – Тому, я з повною відповідальністю можу сказати, що ініціативна група так і не отримала офіційної відповіді від в.о.Чернівецького міського голови Віталія Михайловича Михайлішина».

За словами юриста, причини, зазначені в листі юридичного управління міської ради, надумані та не конкретні. Так, начальник юруправління стверджує, що списки членів ініціативної групи та зобов’язання про додержання ними законодавства України про референдуми усіма її членами не підписані. Ми надали міській раді відповідні документи з абсолютно всіма підписами 69 членів ініціативної групи та ксерокопії їх паспортів.
Безпідставним є твердження, що членами ініціативної групи можуть бути лише учасники зборів. Такого ви не знайдете в жодному законі чи нормативному акті України.

Начальник юридичного управління Шиба О.М. ставить під сумнів 15 підписів учасників зборів, при цьому в листі не зазначено жодного конкретного прізвища членів територіальної громади міста Чернівці, яке визвало сумнів у чиновників.
«Зважаючи на цинічне та грубе порушення прав громадян Чернівців, Ініціативна група змушена звернутись до суду за захистом своїх прав», – заявив Сергій Лазарєв

Відписка Черінвецької міськради

Михайлішин вкотре безкарно ігнорує ініціативну групу

Михайлішин вкотре безкарно ігнорує ініціативну групу

peredplata