На Буковині вводиться бмеження на проїзд великого транспорту

Відповідно до Закону України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги»,постанови Кабінету Міністрів України № 879 від 27.06.2007 року «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та розпорядження голови Чернівецької обласної державної адміністрації від 17.05.2013 року № 280-Р « Про обмеження руху транспорту дорогами загального користування при високих температурах повітря», з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування у період тривалої спекотної погоди(температура повітря більше +28 градусів С) вводиться обмеження на проїзд великого транспорту загальною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн по автомобільним дорогам загального користування Чернівецької області.

Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які зайняті на ліквідації наслідків дії стихійних явищ та надзвичайних ситуацій.

В період спекотної погоди, на автомобільних дорогах державного значення працівниками ДАІ здійснюється контроль за обмеженням руху вантажних транспортних засобів вагою понад 24 Т. При виявленні таких транспортних засобів водієві пропонується відстій автомобіля на найближчому майданчику та надається під розпис листок – попередження служби автомобільних доріг про недопущення руху автомобілістами дорогами при температурі повітря більше ніж 28 градусів С.

Керівники організацій, які здійснюють великовагові перевезення повинні планувати поїздки автомобілів з врахуванням вищевказаних погодних умов, зауважує прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області.