Чернівцькі рятувальники у складі рейдових груп запобігають виникненню пожеж

Чи не щодня пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області виїжджають на ліквідацію пожеж, яких з початку року на території краю сталося вже 120. Основними причинами їхнього виникнення є недотримання правил пожежної безпеки самими громадянами. Тому рятувальники значну увагу приділяють проведенню просвітницької роботи з мешканцями областями. До такої роботи також долучаються і органи місцевого самоврядування та представники соціальних служб, створюючи таким чином рейдові групи.
17 лютого такий інформаційно-роз’яснювальний рейд проводився в селі Шипинці Кіцманського району. Згідно з аналізом, найчастіше пожежі виникають в помешканнях, де проживають самотні громадяни, особи похилого віку та люди, які потребують соціальної допомоги. Саме тому під час рейду основна увага приділялася цим верствам населення. Спілкуючись з людьми, рятувальники нагадували, що власна безпеки – це насамперед справа самих людей, тому потрібно постійно дотримуватися правил пожежної безпеки. «Не куріть в ліжку, правильно користуйтеся газовим обладнанням, пічним опаленням та електроприладами. Це не вимагає жодних надзусиль, проте це допоможе зберегти ваше життя та здоров’я», – зверталися рятувальники до людей. Краянам вручалися листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки, щоб люди краще їх змогли запам’ятати.
Не оминули представники рейдових груп і місця з масовим перебуванням людей. Так, рятувальники провели роз’яснювальні бесіди з учнями старших класів місцевої школи, а також нагадали правила безпеки та як правильно користуватися вогнегасником працівникам Шипинського дошкільного навчального закладу.
Така інформаційно-роз’яснювальна робота працівниками Управління ДСНС проводиться систематично впродовж всього року і має на меті нагадування людям правил безпеки та недопущення виникнення пожеж в їхніх оселях.

Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області

peredplata