Понад 300 співробітників міліції будуть охороняти громадський порядок під час проведення «Петрівського ярмарку» у місті Чернівці

З метою забезпечення охорони громадського порядку і безпеки дорожнього руху під час проведення міського свята «Петрівський ярмарок» 12, 13 та 14 липня 2013 року буде обмежено рух та стоянку транспортних засобів в центральній частині міста (від пл.Соборної до пл.Турецької криниці).
Рух транспорту буде спрямовано по вулицях «малого кільця» (Садовій, Головній, Л.Кобилиці, Руській, П.Сагайдачного, Б.Хмельницького, Лесі Українки, 29 Березня, А.Пумнула, Червоноармійській).

З 9 години ранку 12.07. до 15.07. по Театральній площі та з 18 години 12.07. до 15.07. на площах Соборній, Турецької криниці, Центральній, Філармонії та вулицях І.Франка, М.Емінеску, О.Худякова і Шкільній буде обмежено рух та заборонено стоянку транспортних засобів.

Рух тролейбусів маршрутів №1 та №6 з 18 години 12.07. до 15 години 14.07. буде закільцьований до Соборної площі.

З 15 до 23 години 14 липня рух тролейбусів маршрутів №1 та №6 буде закільцьований по вулицях М.Бахрушина, О. Поповича та А. Ончула.

Рух тролейбусів маршрутів №2, 3, 4, 5 по вул. Головній в районі Центральної площі та по вул. Університетській на ділянці від вул. Головної до вул. Е.Штейнберга буде припинений з 10 до 11 години 13 липня.

У відповідності з цими обмеженнями діятимуть також і обмеження на рух маршрутних автобусів.

Перелік вулиць для стоянки транспортних засобів 13 та 14 липня 2013 року під час міського свята «Петрівський ярмарок»

Місця для платного паркування транспортних засобів:

вул.М.Кордуби, вул.М.Бахрушина,1-3, вул.Д.Загули,3, вул.І.Вільде,1-7, вул.О.Поповича,2-4, вул.З.Космодем’янської,4-6, вул.М.Удонова біля ринку, вул.Ю.Гагаріна,25(привокзальна площа), вул.Зелена, просп. Незалежності,96, вул.І.Стасюка,2-6 (діагностичний центр), вул.І.Стасюка,20-22, вул.І.Стасюка,24 (будинок побуту), вул.Ентузіастів,2-А, вул.Ентузіастів від вул.Головної до пров.Ентузіастів, вул.В.Комарова,13-А, вул.В.Комарова біля ринку «Буковинський», вул.Руська,250-А біля ринку «Нива», пр.Незалежності,106 біля ринку «Газкомплектприлад», просп.Незалежності,109 біля ринку «Формаркет», вул.Калинівська біля КП МТК «Калинівський ринок».

Місця безоплатного паркування транспортних засобів:

вул.І.Богуна, вул.М.Горького, вул.28 Червня, вул.В.Сімовича, вул.Л.Українки, вул.М.Глінки, 29Березня, вул.Нагірна, вул.В.Шкіля, вул.П.Мирного, вул.З.Космодем¢янської, вул.М.Фрунзе, вул.Ю.Федьковича, вул.О.Суворова, вул.О.Гузар біля стадіону «Буковина», вул.Т.Шевченка, вул.В.Маяковського, вул.Вірменська, вул.Українська, вул.Садовського, вул.С.Канюка, вул.Г.Квітки-Основ¢яненко, вул.А.Добрянського, вул.І.Гонти.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням дотримуватися громадського порядку та бути уважними, аби не стати жертвою шахрайських дій або кишенькових крадіїв.

Якщо відносно Вас все ж таки скоєне правопорушення, рекомендуємо негайно звертатися до працівників міліції або зателефонувати на спецлінію «102».

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.