У Чернівцях урочистості з нагоди Дня незалежності України відбудуться 23-24 серпня

Перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Галиць провів засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в області заходів, приурочених 22-й річниці незалежності України.
Мова йшла, зокрема, про урочистості, які відбудуться в обласному центрі. Так, 23 серпня о 9 год. на Центральній площі Чернівців пройде урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

Урочисті збори та святковий концерт, приурочені 22-ій річниці незалежності, відбудуться у Літньому театрі 23 серпня 15 год. Урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченку на Центральній площі Чернівців відбудеться 24 серпня о 10 год.

На урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України запрошуються чернівчани і гості буковинської столиці, представники національно-культурних товариств, релігійних громад, гро­мад­сь­ко-політичних організацій, творчої інтелігенції, молодіжних об’єднань.

У святкуванні на Буковині 22-ої річниці незалежності України візьмуть участь гості з партнерських регіонів – повіту Сучава Румунії, округу Швабія Німеччини, департаменту Майєнн Франції.

Джерело – прес-служба ОДА.

Новини Партнерів