В Чернівцях відбувся ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції

22 серпня 2013 року на прилеглій до ринку «Головний» території (вул.Ентузіастів) за сприяння департаментів агропромислового розвитку Чернівецької обласної державної адміністрації, економіки міської ради та ТОВ «Ринок «Головний» відбувся передсвятковий ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та товарів харчової переробної промисловості, присвячений Дню Незалежності України.

У ярмаркових заходах прийняли участь понад 53 учасники, в тому числі сільгоспвиробники з Хотинського, Сторожинецького, Вижницького, Заставнівського, Кіцманського, Герцаївського, Глибоцького, Сокирянського, Новоселицького районів Чернівецької області, Заліщицького району Тернопільської області та міста Чернівців.

Понад 40 учасників здійснювали продаж продукції власного виробництва. В продажу були овочі, фрукти, ягоди, мед, м’ясоковбасні та молочні вироби, риба, хлібобулочні та кондитерські вироби, крупи, цукор, борошно, олія тощо.

Організатори висловлюють вдячність за плідну співпрацю Шевченківському райвідділу міліції, управлінню ДАІ УМВС України в Чернівецькій області та всім учасникам ярмарку.

Про це повідомляють в департаменті економіки Чернівецької міської ради.

peredplata