Для великих платників податків вже запрацював «Електронний кабінет»

Для великих платників податків вже запрацював «Електронний кабінет»Новий сервіс \”Електронний кабінет платника податків\” запрацював для великих платників податків. Тепер вони можуть оцінити можливості сервісу з будь-якого комп\’ютера, підключеного до мережі Інтернет, після авторизації. Розглянемо конкретні переваги використання нового сервісу.
Популярний спосіб подання податкової звітності через Інтеренет вдосконалюється можливістю платника податків відслідковувати в режимі онлайн дані своєї лицьової картки з окремих податків і зборів. Відправив звіт, подивився як пройшли нарахування податку, звірив стан розрахунків з бюджетом.
Декларації, що мають додатки, будуть надаватися пакетом. Один пакет – одна квитанція про прийняття декларації.
Надалі сервіс буде доступний для всіх категорій платників. Можливості електронного кабінету будуть розширюватися. Так, наприклад, платники зможуть переглядати документи, видані органами Міндоходів, формувати і заповнювати платіжні документи про сплату податків, розраховувати пеню, подавати заяви на реєстрацію платником окремих податків, отримувати консультаційні послуги тощо.
Вхід у Електронний кабінет здійснюється за адресою knp.minrd.gov.ua або на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. При установці програмного забезпечення потрібно користуватися браузером Internet Explorer.
Нагадуємо, що отримати цифровий підпис абсолютно безкоштовно можна в Чернівецькому Акредітованому центрі сертифікації ключів. за адресою: м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 200-А, кабінет 110.
Інформаційно – комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях

peredplata