Скільки безробітних у Чернівцях

Кількість зареєстрованих безробітних, які перебували на обліку державної служби зайнятості, на кінець серпня п.р. становила 9,4 тис. осіб, що на 3,9% менше, ніж на кінець липня п.р. Допомогу по безробіттю отримували 76,6% осіб, які мали статус безробітного. Із загальної кількості зареєстрованих безробітних 5,6 тис. осіб проживали в сільській місцевості або 59,7% від загальної кількості зареєстрованих безробітних, – повідомляє Головне управління статистики Чернівецької області.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області за серпень п.р. знизився на 0,1 в.п. і на кінець місяця становив 1,7% від кількості населення працездатного віку.
Середній розмір допомоги по безробіттю в серпні п.р. зменшився на 3,1% і становив 955,6 грн., що на 16,7% менше, ніж законодавчо встановлений мінімальний рівень заробітної плати (1147 грн.).

За сприяння державної служби зайнятості у серпні п.р. було працевлаштовано 416 зареєстрованих безробітних. Серед працевлаштованих осіб 56,5% становили жінки, 44,2% – молодь у віці до 35 років.
За повідомленням підприємств, установ та організацій області кількість вільних робочих місць (вакантних посад) за серпень п.р становила 925 одиниць. Із зазначеної кількості вільних робочих місць (вакантних посад) для робітників передбачалось 49,6%, для службовців – 37,4%, решта – для осіб, які не мають професії.