Надходження до місцевих бюджетів Буковини зросли на 280 мільйонів гривень

Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області, до місцевих бюджетів регіону у січні-жовтні 2015 року надійшло 947 млн. грн. податкових платежів, що на 280 млн. гривень, більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в попередні періоди, залишається податок на доходи фізичних осіб, якого за десять місяців надійшло 481,3 млн. грн. Незважаючи на законодавчі зміни, а саме зменшення питомої частки зарахування ПДФО до місцевого бюджету, динаміка збільшення надходжень цього платежу зберігається. В порівнянні з минулим роком сума надходжень податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету збільшилась на 79,6 млн. грн. Наступними за рівнем надходжень стали: акцизний податок – 148,1 млн. грн., плата за землю – 136,6 млн. грн., що на 30,6 млн. гривень більше ніж за аналогічний період минулого року; єдиний податок – 123,2 млн. гривень, що на 27,5 млн. гривень більше.

Також до місцевого бюджету у зв’язку з законодавчими змінами щодо розподілу надходжень податку на прибуток між державним та місцевим бюджетом додатково надійшло 6,2 млн. грн. цього платежу. Загалом місцева казна за рахунок податку на прибуток поповнилась на 12,1 млн. грн.

Крім того місцеві бюджети поповнились за рахунок плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – 10,6 млн. грн., надходження транспортного податку, екологічного збору в місцеву казну склали 5,2 млн. грн., а за користування лісом, надрами, водою, буковинці заплатили до місцевого бюджету майже 20,3 млн. грн.

Новини Партнерів