Державна лісова охорона впіймала на гарячому лісопорушників в Садгорі

9 вересня 2013 року працівники Державної лісової охорони ДП «Чернівецьке лісове господарство» впіймали на гарячому двох мешканців с. Магала (Новоселицький район), які незаконно вирубали дерева на території Садгірського лісництва. Чоловіки якраз везли на підводі колоди дуба і граба, коли їх побачив майстер лісу, який здійснював плановий обхід лісових кварталів.

Лісівники спільно з міліціонерами затримали правопорушників. Під час затримання ті пустили у хід нецензурні слова на адресу співробітників лісгоспу, погрози вчинити фізичну розправу, спалити контору лісництва і навіть намагалися зав’язати бійку. Один із затриманих вчинив спробу накинутися із сокирою на лісничого і обіцяв при слушній нагоді позбавити життя. Очевидно, одна із причин такої агресії – те, що лісівники та міліціонери завадили незаконному бізнесу, який хотіли налагодити затримані.

Державною лісовою охороною складено протокол про лісопорушення, загалом магальчани завдали збитків державі на суму 13 396 грн. Невдовзі правоохоронні органи та прокуратура визначать, яке саме покарання застосувати до порушників лісового законодавства.

Прес-служба Чернівецького обласного управління
лісового та мисливського господарства

peredplata